Jak cvičíme

Silový a pohybový základ je u většiny sportů hodně podobný.

Nejsme komerční fitko s hromadou kladkostrojů, ani neprodáváme online trénink.

U nás nehrajeme na náhodu. Všem svěřencům vedeme tréninkový deník, pro nastavení objemu a intenzity. Uvidíš kde jsi začal a kam jsme tě společně posunuli.

Začínáme pohybovou průpravou a správným dýcháním. Naučíme tě zvládat cviky s vlastní vahou. Postupně přidáváme zátěž pomocí kettlebellů a když vydržíš, dostaneš se i k technicky správnému cvičení s velkou činkou. Průběžně budeme zlepšovat i kondici.

Naše tréninky byly zaměřeny hlavně na MMA zápasníky. Za nás to jsou prototypy všestranných sportovců. Silní, rychlí, pohybliví a vytrvalí. Aby mohli trénovat , musí zůstat zdraví.

Bereme si z těchto tréninků a zkušeností to nejlepší a nabízíme to i tobě. Nejsme zaškatulkovaní v žádném systému, snažíme se cvičení přizpůsobit každému jednotlivci.

Přihlašování na jednorázové tréninky u nás nenajdeš. Chceme, aby jsi měl výsledky a těch nedosáhneš tak, že si jednou za čas naložíš a odplazíš se z tělocvičny.

Zkušenosti

Připravujeme sportovce, kteří se pravidelně účastní MČR i profesionálních soutěží.

Výsledky

Pomáháme získávat republikové trofeje. Stejně důležité jsou pro nás pozitivní ohlasy od „nesportovců“, kteří se učí správně hýbat. Přestávají je bolet kolena a kyčle a mají lepší náladu.

Profesionalita

Nestojíme na místě. Stále se vzděláváme a snažíme se všechno důležité zařazovat do tréninků.

Probuď v sobě Fighting Power